Jesteś tutaj

Wesele

olsztyn wesele

Dzień Ślubu i Przyjęcia Weselnego będzie przez Państwa pamiętany na zawsze. Zachowa się także w pamięci Państwa Gości. Warto więc zadbać o to, by wszystko w nim było wyjątkowe - miejsce przyjęcia i atmosfera. Naszym priorytetem jest Gość, któremu pragniemy zapewnić maksimum komfortu i zadowolenia. Z troską o najdrobniejszy szczegół zadbamy o to, aby przyjęcie weselne przerodziło się w cudowne i wyjątkowe wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięci Państwa oraz wszystkich zgromadzonych Gości.

Restauracja Park Cafe stanowi niebanalną mieszankę stylu, elegancji oraz komfortu w otoczeniu malowniczego krajobrazu jakim jest Park Jakubowy - doskonałe miejsce na wykonanie sesji zdjęciowej.       

Pełne wykwintnych potraw menu weselne – wywodzące się z kuchni tradycyjnej i europejskiej dania – zachwycą Państwa wyszukanym smakiem. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy propozycje menu, jednak jeśli chcą Państwo stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję dań – chętnie uwzględnimy Państwa preferencje i podzielimy się bogatym doświadczeniem.

Prosimy kliknąć w poniższy link, aby dowiedzieć się szczegółów.

Menu weselne - 140 zł/os.

Menu weselne - 160 zł/os.

Menu weselne - 180 zł/os.