Jesteś tutaj

Komunia 2017

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny. Organizując przyjęcie komunijne w naszej restauracji mogą być Państwo pewni, że zarówno dziecko jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie.

Prosimy o kliknięcie w poniższe linki, aby zapoznać się z pełną ofertą.

Imprezy okolicznościowe

Komunia Park Cafe

 

Przystawki serwowane indywidualnie.

1. Prosciutto crudo na sałatce z melona, mięty i ziaren granatu.

zł 7,50

 2. Wytrawna tarta z grzybami leśnymi i parmezanem z bukietem sałat i delikatnym sosem szczypiorkowym.

zł 7,00

 3. Chrupiące crostini z serem pleśniowym, gruszką, żurawiną i sosem miodowo-orzechowym.

Wieczory kawalerskie

wieczór kawalerski Park Cafe

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że wieczór kawalerski uważany jest za ostatnią okazję, kiedy to przyszły pan młody może zaznać rozmaitych przyjemności, które po ślubie będą już dla niego niedostępne. Dlatego też wieczór kawalerski jest wyjątkowym wieczorem i nie powinniśmy o nim zapominać. Jeśli w najbliższym czasie ktoś z naszych bliskich znajomych ma zamiar wstąpić w związek małżeński to postarajmy się zorganizować mu niezapomniany wieczór kawalerski.

Wieczory panieńskie

wieczór panieński Park Cafe

Wieczór panieński można spędzić na kilka sposobów. W zależności od tego, czy panna młoda jest typem domatora i chce się bawić z koleżankami nie opuszczając mieszkania, czy też woli coś bardziej niekonwencjonalnego – można wybrać odpowiedni scenariusz na tę szczególną noc.